KAFKASYA HABER

30 Ağustos Ezelden Beri Esarete Karşı Çıkmanın Adıdır

30 Ağustos Ezelden Beri Esarete Karşı Çıkmanın Adıdır
192 views
30 Ağustos 2021 - 17:00

Büyük Birlik Partisi Rize İl başkanı Ensar Özçelik 30 Ağustos zafer bayramı nedeniyle yazılı bir mesaj yayımladı. Özçelik mesajında, “30 Ağustos, millet olarak zulme direnmenin, ezelden beri esarete karşı çıkmanın adı; kadim tarihimizde müstesna bir yeri olan önemli zaferlerden biridir” dedi

Büyük Birlik Partisi Rize İl Başkanı Ensar Özçelik, , “92’inci yıl dönümünü idrak ettiğimiz kutlu 30 Ağustos Zaferi; imanın bir cüzü olarak gördüğümüz vatan sevgisinin ve tam bağımsızlık ilkesinin her şeyin üstünde tutulduğu kutlu bir mücadelenin neticesidir” dedi.
Özçelik, mesajında şunları kaydetti; “30 Ağustos Zaferi, Türk milletinin, şartlar ne kadar güç olursa olsun zorlukların üstesinden gelme kabiliyeti ile hedeflerine ulaşma konusundaki azim ve kararlılığını en güzel şekilde ifade eder. Bize düşen önemli görev, zaferlerle öğünmekten ziyade, 30 Ağustos’u zafere dönüştüren ruh ve şuuru çok iyi kavramak ve gelecek nesillerimize çok iyi bir şekilde kavratmaktır. Din, vatan, özgürlük, bağımsızlık ve egemenlik kavramlarının birer hamaset malzemesi değil, uğruna tatlı canların seve seve verildiği yücelikler olduğunu, bu fedakârlıklar ve ödenen ağır bedeller neticesinde ‘millet’ ve ‘devlet’ olduğumuzu geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza ve gençlerimize usanmadan anlatmalıyız” dedi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -