KAFKASYA HABER

Üç kızını öldüren katil baba intiharı beceremedi

Üç kızını öldüren katil baba intiharı beceremedi
190 views
03 Eylül 2021 - 15:54

Of ilçesi Uluağaç köyünde akıllara durgunluk verecek cinayeti işleyen Cani Baba Emre Göktaş cezaevinde bileklerini keserek intihar etmeye kalktı.

Eşine şiddet uygulaması sonucu eşi tarafından evden uzaklaştırma alan Müezzin canı baba Çocuklarını Salı günü Of ilçesinden alarak Of a 8 Km mesafede bulunan Uluağaç köyüne getirdi. Burada çocuklarını yanına alarak dere kenarına getiren Emre Göktaş kızları 11 yaşındaki Yaren, 7 Yaşında Hiranur ve 4 Yaşındaki Elif in kafalarına birer kurşun sıkarak çocuklarını öldürdükten sonra Ambulans ve Jandarmayı arayarak çocuklarını öldürdüğünü söylemiş ve teslim olmuştu.

Rize’nin Derepazarı ilçesi ile merkez Fener Mahallelerinde de müezzinlik yapan Emre Göktaş cemaat ve imamlarla sorunlar yaşamıştı. Son olarak Fener Mahallesinde müezzinlik yapan Emre Göktaş vatandaşlarla ve cami imamı ile yaşadığı sorunlar nedeniyle birçok kez Rize il müftülüğüne şikayet edilmiş ve müftülük tarafından uyarılmıştı.

Görev verilmedi

Babası da imam olan Emre Göktaş Fener mahallesinde istenmeyen müezzin olarak damga yerken, kendi ilçesi olan Of ilçesine tayın edilmişti. Burada da görev verilmeyen ve ilçe müftülüğü emrinde beklemede olan Emre Göktaş eşine şiddet uygulaması nedeniyle eşi tarafından mahkemelik olmuştu ve kızlar anneye verilmişti. Evden uzaklaştırma alan müezzin çocuklarını görme gününde çocuklarını alarak Uluağaç köyüne götürerek infaz etti.

İntiharı beceremedi

Ülke gündemine canı baba olarak düşen Emre Göktaş Trabzon da çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak E tipi cezaevine gönderilmişti. Cezaevi koğuşunda bileklerini keserek intihara kalkışan canı baba cezaevi yönetimi tarafından Trabzon KTU Farabi hastanesine kaldırıldı, hayatı tehlikesi bulunmayan canı baba tedavisinin ardından cezaevine götürüldü.

Fikret Karabulut

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -