KAFKASYA HABER

Gökduman Muhtarlarla sorunları tartıştı

Gökduman Muhtarlarla sorunları tartıştı
171 views
06 Kasım 2021 - 21:12

İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman muhtarlara yaptığı konuşmada “ Amacımız vatandaşlarımızın huzur ve refahını üst seviyeye taşımak, bu konuda sizlerin desteklerine ihtiyacımız var” dedi.

Rize Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman muhtarlarla Polis evinde bir araya gelerek Rize de asayiş ve trafik sorunu ile muhtarların sorunlarını dinledi.

Polis evinde yapılan Muhtarlar toplantısına Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman ve birim müdürleri ile Muhtarlar federasyonu başkanı Tuncay Maşalacı, Rize Merkez Muhtarlar Derneği Başkanı İrfan Kaya, Rize Muhtarlar Derneği Başkanı Recep Sakal ve sorumluluk alanında bulunan 37 Mahalle muhtarı katıldı.

Muhtarların talep ve sorunlarını dinleyen il Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman taleplerin yerine getirilmesi için şube müdürleri ve birim müdürlerine talimat verdi.

İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman Muhtarlara yaptığı konuşmada “ Emniyet teşkilatı olarak vatandaşlarımızın refah ortamını sağlamak için üst düzeyde çaba sarf etmekteyiz, ilimizde asayiş ve trafik konusunda ekiplerimiz canla başla çalışmaktadır, Sizlerden beklentimiz vatandaşlarımızın huzur ve güvenini bozmak isteyenlere karşı birlikte hareket etmektir. Bu konuda sizlerin desteğini bekliyoruz” dedi.

Huzuru kimsenin bozmaya hakkı olmadığını belirten Gökduman “ Sizlerin desteği ile şehrimizin daha huzurlu olmasını sağlayabiliriz” dedi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -