KAFKASYA HABER

BUNLAR HAYSİYETTEN YOKSUNDUR

BUNLAR HAYSİYETTEN YOKSUNDUR
233 views
08 Kasım 2021 - 17:29

Rize Şehit Aileleri Derneği Başkanı Kemal Aksu Bingöl de yaşanan olayla ilgili yaptığı açıklamada “. İsmini dahi zikretmek istemediğim kişi şunu iyi bilsin ki, şehitlerimiz canlarını sizin ve sizin gibi kişilerinde namuslarını korumak için vermişlerdir. Sizin anneniz bizim annemiz, sizin bacınız bizim bacımızdır” dedi.

Bingöl de şehit yakınına küfür ederek ülke gündemine giren İYİ Parti Milletvekili Lütfü Türkkan’a Şehit aileleri derneğinden tepki geldi.

Bingöl ilinde Şehit yakınına küfür ederek ülkede her kesimin tepkisini üzerine çeken İYİ Parti Milletvekili Lütfü Türkkan’a bir tepki de Rize Şehit Aileleri Derneği Başkanı Kemal Aksu “dan geldi.        Şehit Aileler Derneği Başkanı Kemal Aksu yaptığı açıklamada “Bugün sizlerle bir araya gelmemizin sebebi Türkiye’nin gündemine oturan sözde milletvekili olduğunu iddia eden, para ile üç kuruş etmeyen, şahsiyetten yoksun, ahlaksız, sahte kabadayının kahraman şehidimizin bacısına sövmesi olayıdır. Kahraman evlatlarımız canlarını bu güzel vatanın bölünmez bütünlüğü için feda etmişlerdir. İsmini dahi zikretmek istemediğim kişi şunu iyi bilsin ki, şehitlerimiz canlarını sizin ve sizin gibi kişilerinde namuslarını korumak için vermişlerdir. Sizin anneniz bizim annemiz, sizin bacınız bizim bacımızdır. Bizler şehit aileleri olarak sizin düştüğünüz acizliğe düşmeyeceğiz. Dernek olarak söylemlerimiz kişinin zatına aittir. Demokrasimizin güzelliğini oluşturan (vatan hainleri hariç) siyasi parti temsilcilerine değildir. Dernek başkanı olarak anamız, ablamız ve bacımız olan Meral Akşener’den talebimiz, bu ve bunun gibi şahsiyet yoksunu kişilerin bertaraf edilmesidir. Bir daha meclise gelmesine izin vermemesidir” dedi.

Aksu “ Sözde vekilin can güvenliğini korumakta kardeşlerini şehit veren Kahraman polislerimizdir. Zaten polis kardeşlerimiz olmasaydı, bu olayı gerçekleştirebilecek yürek olmazdı kendilerinde. Bu vesileyle, bu olayı lanetliyor ve kırıyoruz. Rize şehit aileleri olarak şehidimizin kardeşinin yanındayız” dedi.

Bülent ÇİFTGÜMÜŞ

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -