KAFKASYA HABER

Bir nefes te Üniversiteden

Bir nefes te Üniversiteden
615 views
12 Kasım 2021 - 21:04

Rektör: “Gelecek nesillerin çevre bilinciyle yetişmesi ve daha yeşil bir Türkiye için 81 ilde eş zamanlı gerçekleştirilen bir etkinlik bu. Öğrencilerimizin de böyle anlamlı bir organizasyonun içerisinde gönüllü olarak yer almasından mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Bu yıl Isırlık Tabiat Parkında gerçekleştirilen etkinliğe katılan Rektör Prof. Dr. Hüseyin Karaman,  Üniversitemiz Sağlık Bilimleri Fakültesi Sosyal Hizmet Bölümü öğrencileri ile birlikte çam fidanı dikti.

Etkinlikte bir açıklama yaparak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın himayesinde Türkiye Cumhuriyeti Tarım ve Orman Bakanlığı ile Orman Genel Müdürlüğü’nün koordinasyonunda bugünün Milli Ağaçlandırma Günü olarak ilan edildiğini hatırlatan Rektör: “Gelecek nesillerin çevre bilinciyle yetişmesi ve daha yeşil bir Türkiye için 81 ilde eş zamanlı gerçekleştirilen bir etkinlik bu. Öğrencilerimizin de böyle anlamlı bir organizasyonun içerisinde gönüllü olarak yer almasından mutluluk duyuyoruz.” dedi.

500 adet fidan dikiminin yapıldığı etkinliğe Vali Kemal Çeber, Rize Belediye Başkan Vekili M. Aydın Bilsel, Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, İl Jandarma Komutanı Alb. Hakan Dedebağı, Orman İşletme Müdürü Abdi Ekşi, kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -