KAFKASYA HABER

BÖYLE FUTBOL OLMAZ OLSUN

BÖYLE FUTBOL OLMAZ OLSUN
368 views
30 Kasım 2021 - 17:18

Bal liginde mücadele eden Salarhaspor geçtiğimiz Pazar günü Çarşıbaşıspor deplasmanında çıktıkları karşılaşmada sahada terör yaşandığını araç lastiklerinin kesildiğini söyledi.

Bal liginde mücadele eden Salarhaspor Pazar günü deplasmanda Trabzon ekiplerinden Çarşıbaşıspor ile yaptıkları karşılaşma sırasında saha içinde futbolcuların saldırıya uğradığını belirterek “ Biz futbol oynamaya çalışırken, rakibimiz kavga etmek için sahaya çıktı, futbol yerine saldırıyı ön plana tuttular” dedi.

Şehirler zarar görmesin

-Saharhaspor Kulüp Başkanı Bünyamin Aslan “Çarşıbaşı spor ligden ihraç edilmelidir gerçekleştirdikleri eylem bir Terör eylemidir..Trabzon Çarşıbaşı maçında saha içi olayları dışından Maç sonu Takım otobüsüne saldırı olmuş ön sol ve arka sol lastiklerimize bıçak atılmıştır Yolda olası Bir kaza Allahtan yaşamadık her ne kadar Şehirler zarar görmesin diye bunları göstermemeye çalışsak da Bu olayı Türk Futbolu ve çocuklarımız İçin söylemeyi Anlatmayı kendimize görev addediyoruz. Çarşıbaşı spor ligden ihraç edilmelidir bu bir terördür bu teröre sessiz kalanlara yazıklar olsun” dedi.

Sonuna kadar hukuki mücadelem sürecek

-Başkan Bünyamin Aslan Çarşıbaşıspor ile yaptıkları maç sırası ve sonrasında yaşadıklarının dostluk ve kardeşliğe sığmayacağını, hatta futbol ile hiç ilgisi olmadığını belirterek “ Kimse masada kazanamaz, biz kumar oynamıyoruz, çocuklarımız ve gençlerimiz tatlı bir rekabet içinde dostluk içinde mücadele ederken, bu tür saldırı ve aracın lastiklerinin kesilmesi hiçbir şey ile bağdaşamaz, bu olay karşısında kimse bizim sessiz kalmamızı beklemesin, Sessiz kalan Namert olsun” dedi.

 

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -