KAFKASYA HABER

Çeber” e ziyaretler

Çeber” e ziyaretler
205 views
23 Aralık 2021 - 17:58

Giresun Jandarma Bölge Komutanı ve İstanbul Ticaret Üniversitesi işletme fakültesi dekanı Vali Çeber’i Ziyaret Etti

Giresun Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Nuh Köroğlu ve İstanbul Ticaret Üniversitesi İşletme Fakültesi Dekanı Ömer Torlak Vali Kemal Çeber’i makamında ziyaret etti.

Valilik makamında sohbet ortamında gerçekleştirilen ziyarette Vali Çeber, ziyaretten duyduğu memnuniyet ifade ederek, Jandarma Genel Komutanlığı’nın ülkemizde huzur ve güven ortamının tesis edilmesinde çok önemli bir rol üstlendiğini vurguladı. Vali Çeber, “ Jandarmamız ve diğer Kolluk Kuvvetlerimiz mesai mefhumu gözetmeksizin ülkemizin dört bir köşesinde huzur ve güven ortamının tesis edilmesi için önemli çalışmalar yapmaktalar. Sizlere ve sizlerin nezdinde tüm Jandarma personelimize gayretli ve özverili çalışmaları için teşekkür ediyor, başarılar diliyorum “ ifadelerine yer verdi.

Giresun Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Nuh Köroğlu’da, gösterilen misafirperverlikten ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Vali Çeber’e teşekkür etti.

Ziyaret sonunda Tuğgeneral Köroğlu tarafından Vali Çeber’e, filografi sanatı ile yapılan Türk Bayrağı plaketi taktim edildi.

Dekan Torlak’tan Ziyaret

Valilik makamında sohbet ortamında gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Kemal Çeber, “Toplumların başarıya ulaşmasındaki en önemli basamak eğitimdir. Ülkemizin geleceği olan öğrencilerimizin yetişmesinde üniversitelerimizin çalışmaları önemli bir rol oynamaktadır. Üniversitelerimiz yetiştirdikleri öğrencilerle ülkelimizin bilim, teknoloji, sanayi ve birçok alanda gelişmesine önemli katkı sunmaktadır. Bu vesile eğitime vermiş oldukları katıdan ve gerçekleştirmiş oldukları hoş ziyaretten ötürü Dekanımıza teşekkür ediyorum. “ dedi.Üniversitedeki çalışmaları hakkında Vali Kemal Çeber’e bilgiler veren Dekan Torlak, Rize’de olmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı Vali Kemal Çeber’e teşekkür etti.

 

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -