KAFKASYA HABER

Karla mücadeleyi Başkan yaptı

Karla mücadeleyi Başkan yaptı
177 views
18 Ocak 2022 - 19:53

Ç.Hemşin Belediye Başkanı Osman Haşimoğlu mahallelerde karla mücadeleyi kendisinin yaptığını belirterek “ Tüm mahalle yollarımızı açtım, bazı köylerimizden gelen ihbarları değerlendirerek yol açma çalışmalarını sürdürdüm” dedi.

 

Bülent ÇİFTGÜMÜŞ
Ç.HEMŞİN: Yoğun kar yağışının etkili olduğu Ç.Hemşin ilçesinde Belediye Başkanı Osman Haşimoğlu kar temizleme çalışmalarını kendi yaptı.
Yoğun kar yağışının etkilediği ilçelerden olan Çamlihemşin ilçesinde köy ve mahalle yollarının kapanması sonrasında Belediye Başkanı Osman Haşimoğlu kar temizleyici lastikli kepçenin üzerine binerek mahalle yollarını açmaya başladı.
Belediye Başkanı Osman Haşimoğlu “ Yoğun kar yağışı ilçemizde etkili oldu, bazı mahallelerimizde 1 metreye yakın kar kütlesi oluştu. Mahallelerimizde hasta ve bakıma muhtaç insanlar var ve bunları acil sırasına koyarak yol açma çalışmalarına başladım. Şu an tüm mahallelerimize ulaşım sağlanıyor” dedi.
Halkın hizmetindeyim
Her zaman halkın yanında yer aldığını belirten Belediye Başkanı Osman Haşimoğlu “ Dik ve engebeli bir arazı de yaşıyoruz. Doğal koşullarla mücadele etmek kolay değil, belediye başkanı olarak halkımızın yanında yer almak benim görevim, ilçenin tüm sorunları ile ilgilendiğim gibi, karla mücadele de de halkımızın yanında yer aldım” dedi.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -