KAFKASYA HABER

Jandarma’nın iki aylık raporu

Jandarma’nın iki aylık raporu
612 views
04 Nisan 2022 - 15:03

Jandarma Alay komutanlığı ekiplerince Şubat ve Mart ayında yapılan uygulama ve operasyonlarda 224 şüpheli şahıs hakkında işlem yapıldı ve çok miktarda uyuşturucu ve silah ele geçirildi.

Rize il jandarma Alay komutanlığı ekiplerince Şubat ve Mart aylarında yapılan operasyon ve uygulamalarda 224 şüpheli şahıs hakkında adli ve idari işlem yapıldığı belirtildi.

Rize Jandarma Komutanlığı ekiplerince Şubat ve Mart ayında yapılan arama ve yol kontrollerinde 1 adet ,  (15) adet av tüfeği fişeği, (9)         adet ruhsatsız tabanca, (2) adet tabanca şarjörü, (89) adet tabanca fişeği, (1) adet tabanca gövdesi, (4) adet tabanca horozu, (1)  adet tetik tertibatı, (2) adet tabanca iğnesi, (1) adet tabanca namlusu, (15) adet yay, (6) adet kabze kapağı, (3) adet filigran, (1) adet silah yapımında kullanılan mengene, (1) adet freze makinası,

(129) gram kubar esrar, (2) adet uyuşturucu kullanma aparatı, (8) adet çarşaf olarak tabir edilen sarma kağıdı, (1) gram metamfetamin, (1) gram kenevir tohumu ele geçirilmiş olup, (29) şüpheli şahıs yakalandı..

 

Ayrıca, diğer suç ve kabahatlerden dolayı (224) şüpheli şahıs hakkında adli ve idari işlem yapılarak ele geçirilen malzemelere el konuldu..

Valilik Basın

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -