KAFKASYA HABER

Kendirli Geleneği bozmadı

Kendirli Geleneği bozmadı
485 views
04 Nisan 2022 - 15:05

Son 4 yıldır Kendirli Beldesinde iftar sofrası kurduklarını belirten Belediye Başkanı Alaettin Serdar geleneği bozmadıklarını belirterek “ Ramazan boyunca bu geleneğimizi sürdüreceğiz” dedi.

Dilek Onay CAN

RİZE: Ramazanlarda geleneği bozmayan Kendirli Belediyesi bu yıl da aynı geleneğini sürdürerek iftar sofralarında buluşuyor.

4 yıldır Ramazan ayında gelenekleri sürdüren Kendirli Belediyesi bu yılda geleneği bozmayarak vatandaşlarla iftar sofrasında buluşmaya devam ediyor.

Kendirli Belediye Başkanı Alaettin Serdar halk ile iç içe iftar ettiklerini belirterek “ Beldemizde bu bir gelenek ve bu geleneği sürdürmek istiyoruz. Her akşam 150 kişi ile iftar sofrasında buluşuyoruz. Ramazan boyunca buluşmaya devam edeceğiz” dedi.

Kendirli halkı ile iç içe olmaktan mutlu olduğunu belirten Belediye Başkanı Alaettin Serdar “ İftar sofrasında istişare yaparak beldemizde yapmamız gereken veya eksik gördüğümüz konuları tartışıyoruz.  Ramazan boyunca birlikte olmaya devam edeceğiz, Ramazan ayı sonunda çay sezonuna gireceğiz, bu ay içinde gurbetçilerimizin de katılımı ile beldemizin nüfusunda önemli artış olacak” dedi.

 

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -