KAFKASYA HABER

Beşiktaş’a imza atan Gedson Fernandes “Çaykur Rizespor’un Küme Düşmesine Çok Üzüldüm”

Beşiktaş’a imza atan Gedson Fernandes “Çaykur Rizespor’un Küme Düşmesine Çok Üzüldüm”
222 views
24 Haziran 2022 - 14:22

Geçen sezon devre arasında Çaykur Rizespor’a yarım sezonluğuna kiralık olarak gelen Gedson Fernandes, yeşil mavili takımın küme düşmesine çok üzüldüğünü kaydetti

Gedson Fernandes yaptığı açıklamada, “Beşiktaş’ ta yabancı kontenjanı dolu olduğu için Çaykur Rizespor’a kiralandım. Yeşil mavili takımda iyi bir performans gösterdiğime inanıyorum. Rizespor Başkanı Tahir Kıran benim için büyük fedakârlıklar yaptı. Küme düşmemize çok üzüldüm. Böyle başkanlar başarısızlığı hak etmiyor.                                                                                          Beşiktaş formasıyla izleyeceğimiz Gedson Fernandes transferiyle ilgili spekülasyonlara açıklık getirdi. Başkan Ahmet Nur Çebi ile yaptığı görüşmede siyah beyazlı kulübe transfer olmaya karar verdiğini belirten Portekizli futbolcu, “Yabancı kontenjanı dolu olduğu için Rizespor’a kiralamak istediklerini söylediler; önünde sonunda Beşiktaş’a döneceğim için kabul ettim. Galatasaray’a geleceğimi iddia edenlere güldüm” dedi.

Beşiktaş’ın devre arasında anlaşıp sezonun ikinci yarısında Çaykur Rizespor’a kiraladığı Gedson Fernandes, 27 Haziran Pazartesi başlayacak hazırlıklara katılmak için 5 gün öncesinden İstanbul’a geldi. Arnavutköy’deki Dedee Ocakbaşı’ nda sorularımızı yanıtlayan Portekizli futbolcu, siyah beyazlı kulübe Transfer sürecinden Galatasaray iddialarına ve Türkiye’deki hedeflerine dek merak edilen birçok konuya açıklık getirdi. Gedson Fernandes’in açıklamaları şöyle:

Çebi’ nin Projesi Beni İkna Etti

“Başkan Ahmet Nur Çebi ve Ceyhun Kazancı ile geçen sezon ortasında konuştuk. Çebi’nin benimle ilgili projesi açık ve netti. Ödemeler konusunda garanti sundu. Menajerim Ahmet Bulut’un görüşleri de gelmemde etkili oldu. Beşiktaş’ta yabancı kontenjanı dolu olduğu için beni Rizespor’a kiralık göndermek istediklerini bildirdiler, önünde sonunda Beşiktaş’a döneceğim için kabul ettim. Rizespor Başkanı Tahir Kıran benim için büyük fedakarlıklar yaptı. Küme düşmemize çok üzüldüm. Böyle başkanlar başarısızlığı hak etmiyor.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -