KAFKASYA HABER

Akaryakıt fiyatları düşüşe başladı! Benzin fiyatı için indirim geldi

Akaryakıt fiyatları düşüşe başladı! Benzin fiyatı için indirim geldi
88 views
26 Temmuz 2022 - 21:38

Akaryakıt fiyatları için düşüşler başladı. Dün gece motorin fiyatı sonrası bu gecede benzin fiyatı için indirim geliyor ve benzinin litre fiyatı için indirim miktarı kesinleşti.

Akaryakıtta beklenen indirim haberi az önce geldi. Motorin fiyatı sonrası benzin fiyatı da bu gece yarısı indirimle düşüyor. Akaryakıt fiyatları son günlerde indirimle anılıyor fakat benzin indirimi veya motorin indirimi akaryakıt fiyatlarında zamları bir türlü geçemiyor.

Akaryakıt fiyatları dolar kuru ve brent petrol fiyatı sonrası değişkenlik gösteriyor. Akaryakıt fiyatları için sektör kaynakları dün benzin fiyatı için indirim geleceğini belirtmişti. Benzinin litre fiyatı için gelen indirim miktarı kesinleşti.

Benzin fiyatı bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 50 kuruş indirim yapıldı fakat indirim daha sonra 48 kuruş olarak revize edildi. Böylece benzinin litre fiyatı bu gece yarısından itibaren İstanbul’da 23 lira 24 kuruştan satılacak.

Ankara benzin fiyatı ise bu gece yarısından itibaren 22 lira 35 kuruştan satılacak. Ankara benzin fiyatı ise 22 lira 51 kuruştan satılacak.

Motorinin litre fiyatı için yapılan 92 kuruşluk indirim gece yarısından itibaren fiyatlara yansıdı. İndirim sonrası İstanbul’da motorin fiyatı 24,48 liradan satılıyor.

MİLLİ GAZETE

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN