KAFKASYA HABER

FARUK ÇELİK YUSUFELİND

FARUK ÇELİK YUSUFELİND
122 views
12 Ağustos 2022 - 16:17

Eski Bakan Faruk Çelik bugün Yusufeli’ni ziyaret etti.

Hayati Akbaş

YUSUFELİ-Türk siyaset hayatında son dönemlerinde çeşitli görevlerde bulunan; 60, 61 ve 62. Hükümetlerde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Devlet Bakanlığı, 64 ve 65. Hükümetlerde Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı görevlerini yürüten Faruk Çelik bugün ilçemizi ziyaret etti.

Yusufeli Belediyesi Kültür evinde açıklamalarda bulunan Bakan Çelik, “Bu gelişimiz tabi ki bir ziyaretin ötesinde. Yeni gelişmelerin, yeni ilçemizde yürütülen çalışmaların hangi noktada olduğunu görmek, sorunların neler olduğu, çözülmesi gereken hususların neler olduğunu öğrenmek için buradayız.

Valimizle, Milletvekilimizle, Belediye Başkanımızla ve arkadaşlarımızla görüşme imkânımız oldu. Görev dağılımları yaptık. Hep beraber tüm imkânların kullanılıp ilçede kalan sorunları çözümü kavuşturacağız.” dedi.

Bakan Çelik Yüksekoba Köyünde baba ocağında kaldıktan sonra Ankara’ya dönecek.

Bakan Çelik’e, Artvin Valisi Yılmaz Doruk, Artvin Milletvekili Erkan Balta, Artvin Vali Yardımcısı Ömer Dereci, Ak Parti İl Başkanı Fatih Tahtalı, Belediye Başkanı Eyüp Aytekin, Ak Parti İlçe Başkanı İbrahim Alkan, MHP İlçe Başkanı Hüseyin Çakaloğlu, İl Genel Meclis Başkanı Furkan Çakmak kurum amirleri ve vatandaşlar eşlik ett

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -