KAFKASYA HABER

CHP Pazar’da Esnaf Ziyareti yaptı

CHP Pazar’da Esnaf Ziyareti yaptı
150 views
18 Ağustos 2022 - 20:12

CHP İl Örgütü Pazar ilçesinde esnafı ziyaret ederek hem esnafın sorunlarını dinlediler hemde partilerinin hazırladığı çay kanun taslağını esnafa dağıttılar

CHP Rize il örgütü Pazar ilçesine çıkartma yaparak esnafı dolaşıp sorunlarını dinlediler. Sorulan sorulara cevap veren CHP heyeti, partilerinin hazırladığı çay kanun taslağını vatandaşlara dağıttı.  CHP Rize İl başkanı Saltuk deniz konuyla ilgili açıklamasında, “Sabah 08.30 da Pazar ilçemizde Pazarcı esnafı ile Çay içip sohbet ettikten sonra Pazar sokaklarında Çay Kanunu ile ilgili broşürlerimizi dağıtıp vatandaşlarımızın merak ettikleri soruları yanıtladık” dedi.

Konuyla ilgili olarak CHP Pazar ilçe Başkanı Kazım Balta ise, “Sabahın erken saatlerinde İl Başkanı Saltuk Deniz ile beraber pazarcı esnafını ziyaret edip sorunlarını dinledik. Öğleden sonra İl Başkan Yardımcıları Dursun Şişman, Mahmut Bayram Telatar ve İl Genel Meclis Üyemiz Ömer Hocaoğlu’nun katılımlarıyla esnaf ziyaretlerimizi yaptık ve meydanda halkımızla buluştuk. Çay kanunu tekliflerinin karşılaştırmasının yer aldığı broşürleri dağıtıp bilgi verdik ve halkımızın konu hakkındaki görüşlerini aldık. Verimli bir çalışma sonunda halkımızın geçmişe oranla sorunlara daha fazla odaklandığını ve partimizin çalışmalarına olan ilginin günden güne arttığını görmek bizleri mutlu etti” dedi.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -