KAFKASYA HABER

RTSO Seçimlerinin Galibi Karaahmetoğlu Oldu

RTSO Seçimlerinin Galibi Karaahmetoğlu Oldu
88 views
05 Ekim 2022 - 18:49

Bugün yapılan Rize Ticaret Odası seçimlerini Şaban Aziz Karaahmetoğlu’ nun listesi kazandı. Seçimden sonra konuşan Karaahmetoğlu kazananın Rize olduğunu kaydetti

Rize Ticaret ve Sanayi Odası Organ Seçimleri sona erdi. Başkanlığa resmî olmamakla beraber mevcut başkan Şaban Aziz Karamehmetoğlu’nun grubu 27 Meclis üyeliği kazandı. Resmî olmayan sonuçlara göre Rize Ticaret ve Sanayi Odası (RTSO) seçimini RTSO Başkanı Şaban Aziz Karamehmetoğlu 27 Meclis üyeliği ile kazandı. RTSO Lojistik Sektör Meclis Üyesi ve Rize Liman İşletmeleri (RİPORT) Yönetim Kurulu Başkanı Asım Çillioğlu’ nun grubu ise 19 Meclis üyeliği kazandı.

Rize Ticaret ve Sanayi Odası (RTSO) Organ Seçimlerinde meclis üyeliğinde çoğunluk sağlayan RTSO Başkanı Şaban Aziz Karamehmetoğlu, seçimin kaybedeninin olmadığını kazananın Rize olduğunu kaydetti. Oylama sonucunda gelecek dönem için de yeniden yönetimlerine yetki verildiğini belirten Karamehmetoğlu, “Rize için hizmetlere devam edeceğiz. Bu seçimin tek kazananı Rize ve Rize bizim ortak paydamızdır. Rize’nin daha yaşanabilir bir şehir olması için üyelerimizin daha fazla imkan sağlanması için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” dedi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -