KAFKASYA HABER

RTEÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gelişmeye ve Yenilenmeye Devam Ediyor

RTEÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gelişmeye ve Yenilenmeye Devam Ediyor
241 views
24 Ekim 2022 - 16:28

Vali Kemal Çeber, beraberinde Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin ve RTEÜ Rektörü Prof. Dr. Yusuf Yılmaz ve İl Sağlık Müdürü Mustafa Tepe ile birlikte RTEÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesini ziyaret ederek RTEÜ Geliştirme Vakfı tarafından hastaneye kazandırılan, karaciğer hastalıklarını teşhis amacıyla kullanılan “fibroscan” adlı cihazı ve yine geliştirme vakfı tarafından yapımına devam edilen yeni acil servisi inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

RTEÜ Araştırma Hastanesinin sürekli olarak kendini geliştirdiğini ifade eden Vali Çeber, “ ilk olarak RTEÜ Geliştirme Vakfımızın bizlere bu güzel hizmetleri sunmak için vermiş oldukları destekleri çok önemsiyor ve kendilerine teşekkür ediyorum.

Sağlık alanında çok önemli adımlar atmaya devam ediyoruz. Eğitim ve Araştırma Hastanemizde gelişen teknoloji ile birlikte yeni cihazları hizmete sunmakta ve binalarında yenilemeler yaparak vatandaşlarımıza verilen hizmetin kalitesini her geçen gün artırmaktadır.

Yaşamış olduğumuz pandemi süreci bizlere sağlık alanının ne denli önemli olduğunu birkez daha hatırlattı.

Bu kapsamda bu tarz cihazların hizmete alınmasında ve sağlık alanında verilen hizmet kalitesinin artırılmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum”  dedi

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -