KAFKASYA HABER

Tabip Odaları Beyoğlu Terör Saldırısını Kınadı

Tabip Odaları Beyoğlu Terör Saldırısını Kınadı
92 views
17 Kasım 2022 - 8:36

Rize-Artvin Tabipler Odası başta olmak üzere birçok Oda Başkanlığı İstanbul-Beyoğlu İstiklal Caddesinde ki hain PKK saldırısını kınama açıklamasında bulundu.

Türkiye Cumhuriyetinin terörle mücadelesinde devletimizin ve milletimizin her zaman yanındayız,.

Birlik ve beraberliğimize yapılan bu saldırılar asla amacına ulaşamayacaktır.

İsmet Kösoğlu

İstanbul’da meydana gelen saldırı hakkında Tabipler Odasının açıklaması şöyle.’’ İstanbul Taksim İstiklal Caddesindeki alçakça PKK saldırısında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet ve sevdiklerine sabır diler, yaralanan vatandaşlarımıza da acil şifalar dileriz.

     Türk Milleti bir kez terörün hain yüzü ile karşılaşmıştır. İnsanların en temel hakkı olan yaşam hakkını hedef alan terör saldırılarını ve arkasındaki hain örgütleri, Türk Silahlı Kuvvetlerine attıkları iftiralarla onları cesaretlendiren yerli işbirlikçilerini ve destekleyicilerini bir kez daha lanetliyoruz.

 

Tabip Odaları-Afyonkarahisar, Amasya, Aksaray, Erzurum, Giresun, Kahramanmaraş, Karaman, Karabük, Kayseri, Kırşehir, Konya, Kütahya, Malatya, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Tokat, Uşak, Yozgat.

Hekim Dernek, Sosyal platform ve Sendikalar-14 Mart Tıbbiyeliler Derneği, Milliyetçi Hekimler Derneği, Türk Hekimleri Birliği, Bağımsız Hekimler Birliği

 

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -