KAFKASYA HABER

MHP’den Adım Adım 2023 Köyüm Benim ‘Programı İkizdere Güneyce Köyünde Yapıldı

MHP’den Adım Adım 2023 Köyüm Benim ‘Programı İkizdere Güneyce Köyünde Yapıldı
79 views
26 Kasım 2022 - 15:08

Bursa Milletvekili Mustafa Hidayet Vahapoğlu’’ 2023 De MHP 250-300 Milletvekili Ve Erdoğan Cumhurbaşkanı Seçilmeli’ ’dedi

İsmet Kösoğlu

Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla Köyüm Benim temalı köy ziyaretleri kapsamında İkizdere İlçesi Güneyce Köyü’nde Bursa Milletvekili Mustafa Hidayet Vahapoğlu ile birlikte MYK üyeleri köylülerle buluştu.

Güneyce Köyünde yoğun bir katılımla yapılan toplantının açılış konuşmasını İkizdere İlçe Başkanı Abdurrezzak Uzun yaptı. Uzun konuşmasında’ ’Genel Başkanımızın talimatlarını Güneyce köyümüzde toplanarak yerine getiriyoruz. Bütün katılımcılara teşekkür ediyorum’’ dedi. MKYK Üyelerinden Zeki Anıt, İdris Aydın ve Abdullah Bahadır Alperen seçime kadar her gün sahadayız Genel Başkanımız bizden 300 Milletvekili ve Erdoğan’ın yeniden Cumhurbaşkanı seçilmesi için destek istiyor dediler.

Gezi ve 15 Temmuz hain girişimidir

Türkiye’nin düşmanı çok olan bir coğrafyada bulunduğunu söyleyen Bursa Milletvekili Mustafa Hidayet Vahapoğlu’’  çok tehlikeli badireler atlattık. MHP Türkiye’nin çimentosudur. Bunun değerini bilmemiz lazım. MHP olarak iki yıldır sahadayız. İl ve İlçe buluşmalarını bitirdik şimdi köy buluşmalarını yapıyoruz. 2023 seçimini çok önemsiyoruz. Genel Başkanımız 2023 seçiminde 250-300 milletvekili ile mecliste daha güçlü olmalıyız derken bizden sizden destek itiyor. Gezi olaylarında bahane ağaç değildi, MİT Tırları bizi dışarda yargılattırdı, Türkiye kimsenin iç işlerine karışmaz.15 Temmuz hep dış hainlerin işidir.2015 de düşürülen Rus uçağı Feto girişiminin çalışmasıydı.15 Temmuz akşamı bir tek MHP nin ışıkları yanıyordu. O gece Genel Merkezde benimle birlikte Genel Başkan ve Atilla Kaya vardı. Onların derdi Tayyip Erdoğan gitsin de ne olursa olsun. Sandıkta 85 milyon hak veya batıl tercihi yapacak” dedi.

Köyüm Benim programına İkizdere Belediye Başkanı Hakan Karagöz, İl Başkanı İhsan Alkan, Rize Ülkü Ocakları Başkanı Sadık Kandemir İl ve İlçe yönetiminden kurul üyeleri, partililer ve vatandaşlar katıldı

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -