KAFKASYA HABER

Yeniden Refah’tan Kınama!

Yeniden Refah’tan Kınama!
49 views
23 Ocak 2023 - 19:27

Yeniden Refah Partisi Rize İl Başkanı Mehmet Akif Zerdeci, İsveç’te Türkiye Büyükelçiliği önünde Kur’an-ı Kerim’in yakılmasına tepki gösterdi.

İl Başkanı Zerdeci ’nin açıklaması “İsveç Türkiye Büyükelçiliği önünde Kur’an-ı Kerim’e yapılan alçak ve çirkin saldırıyı gerçekleştirenleri ve buna göz yumanları şiddetle kınıyor ve lanetliyorum. İslama fobi ve ırkçılıktan beslenenler açık bir şekilde devlet suçu işlemişlerdir. Kutsalımız Kur’an-ı Kerim’imize yapılan saldırıda İsveç hükümet yetkililerinin gerekli resmi izinleri vermiş olması bir devlet terörüdür. Irkçı emperyalist batı, daha önceleri de olduğu gibi, inancımıza ve kutsalımıza karşı kin ve nefretini kusarak gerçek yüzünü ortaya koymuştur. Bu olay bizlere Milli Görüş hareketinin, 50 yıldır ortaya koyduğu çizgide ve hakikatlerde ne kadar haklı olduğunu bir kez daha ispatlamıştır.

Merhum Liderimiz Prof.Dr. Necmeddin Erbakan hocamızın “Siyonizm ve ırkçı emperyalizm laftan anlamaz, güçten anlar!” sözünün gereği Milli Görüş iktidarında Türkiye öncülüğünde İslam Birliğini kurmanın önemi ortaya çıkmış, İslam düşmanlarına ve emperyalistlere anladıkları dilden cevap vermek elzem olmuştur

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -