KAFKASYA HABER

BBP Rize ilçe Başkanı Abdulkadir Usta Aday Adaylığını Açıkladı

BBP Rize ilçe Başkanı Abdulkadir Usta Aday Adaylığını Açıkladı
85 views
04 Şubat 2023 - 16:22

Büyük Birlik Partisinin Rize’de başarılı ve çalışkan Başkanı USTA, Partisinin 30. kuruluş yıldönümü programı kapsamında, Proje ve Çalışma dosyasını sunduğu ve bizzat Genel Başkan Sayın Mustafa DESTİCİ’ den aldığı onayla 2023 seçimlerinde Milletvekilliği aday adaylığını açıkladı.

Başkan USTA Rize’de kamuoyunda özellikle Çayın ve Rize’nin sorunları ile ilgili yaptığı başarılı siyasetini, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Sayın Mustafa DESTİCİ’ nin gündemine de taşıyarak Rize ‘linin ve 210 Bin Çay Üreticisinin sevgisini ve takdirini kazandı. Çözüm önerileri, projeleri, cesur basın açıklamaları, Basın Toplantısı ve Canlı Yayın Programları ile Çay Üreticisinin ve Rize’nin adeta sesi oldu.

“Çayın Ve Rize’nin Mecliste Güçlü Sesi Olacağız”

Başkan USTA; “Milletvekilliği aday adaylığı sürecimizde Siyasetin Milletimize ve Şanlı Devletimize hizmet noktası olduğunu. 20 aydır yaptığımız çalışmalarımız Projelerimizin hayata geçirilmesi ve Rize’nin ve Çay Üreticimizin Ankara’da sesi olmak için bu yola girmiş bulunmaktayız. Bizlere desteklerini esirgemeyen Başta Sayın Genel Başkanımıza, Genel Başkan Yardımcılarımıza, İl ve İlçe Başkanları ve tüm teşkilatımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun İlahi Kelimetullah için Nizam-ı Âlem davamızı hâkim kılmak için gayret ve azimle çalışacağı” dedi.

“Hiç Bir Baraj Sorunumuz Yoktur”

Usta, “Sayın Genel Başkanımızın Rize Programları kapsamın da, 2023 seçimlerinde Cumhur ittifakı içinde kendi amblem, logomuz ve adaylarımız ile seçime gireceğimizi, hiçbir baraj sorununuzun da olmadığını ifade ederek,  Sayın Cumhurbaşkanımızı seçeceğiz ve seçtireceğiz, Rize’den de Bir Milletvekilliğini de Büyük Birlik Partisinden çıkartacağız.  Bizlerde Sayın Genel Başkanımızın bu hedeflerini gerçekleştirmek tüm Rize’li hemşehrilerimizin desteği ile azim ve kararlılıkla çalışarak bunu başaracağı” dedi

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

Deneme bonusu veren siteler