KAFKASYA HABER

“Ebedi hayata inanmış insan dünya derdine düşmez”

“Ebedi hayata inanmış insan dünya derdine düşmez”
Dilek ONAY CAN
Dilek ONAY CAN( dilekonay@kafkasyahaber.com )
161 views
27 Temmuz 2023 - 10:05

 

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ın İngilizce ögretmeni olan kızı Feyza Erba, Euro’nun yükselişini şikayet ederek sosyal medya sayfasından paylaşım yapmış, derdi çok büyük,çocuklarını bu aralar yurt dışına götüremiyormuş.Çocuklar sadece yurt içi gezmelerle yetiniyor muş.
Vah ki vahh!! Memleket meselesi!

Emekli 7.5 TL ile yaşam mücadelesi veriyorken,insanlar bu kadar zamların altında eziliyor iken,bu tür paylaşımları insanların gözüne soka soka inadına mı yapıyorsunuz.İnsan haya eder.Sizin çocuğunuz yurt dışında gezemeyecekmis,ayıp yahu?

Sizin çocuklarınızın yaşıtları olup ta ailesini geçindiren ve okuyamayan çocuk işçiler var.Cocuklarına bakamayıp intihar eden babalar var.Dahası;Sizin çocuğunuz yaşındakiler yeterli beslenemiyor bile.(Gerçi iki ay önce yukarıda saydıklarım bu durumu oylarıyla onayladı.”Onlara müstehaktır”diyemiyorum.Güzel vicdana sahip olan bir insan bunu diyemez)

Hem şikayet ettiğiniz durumdan kim sorumlu,mensubu olduğunuz babanızın da içinde bulunduğu iktidar.Kimi kime şikayet ediyorsunuz..?
Ee babanız ,cenneti kazanmaları için fakire sabretmeyi öğütlüyor.Sizde babanızın sözünü dinleyin. Biz fakirler gibi cennete gitmek için sabredin..
#DilekOnayCan

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -