KAFKASYA HABER

Zeynep Mutlu, C.M.C. CAT Rize Başkanı oldu

1937 de Fransa da kurularak dünya kuaförlerini bir araya getiren C.M.C. CAT Dünya Kuaförler Konfederasyonunun Rize Başkanı ödüllü kuaför Zeynep Mutlu oldu.

Zeynep Mutlu, C.M.C. CAT Rize Başkanı oldu
304 views
02 Aralık 2023 - 15:42

Haber:Arzu ERBAŞ  

21 üye ülkedeki profesyonel kuaför ve güzellik uzmanlarından oluşan dünyanın ilk kuaför organizasyonu olan C.M.C. CAT Dünya Kuaförler Konfederasyonu Türkiye’de şehir başkanlarını seçiyor. 1937 yılından beri faaliyetlerini sürdüren konfederasyonun Dünya Başkanlığına, daha önce Türkiye Başkanlığı yapan Mustafa Ceylan’ın getirilmesi ile bu büyük organizasyon genişletilerek 81 ilde kadın ve erkek kuaförlerden başkanlar seçilip C.M.C. CAT büyütülmeye devam ediliyor. C.M.C. CAT Dünya Kuaförler Konfederasyonunun Rize Başkanlığına, Avrupa saç şampiyonu ve C.M.C. CAT Türkiye Kurucusu Baykan Savaş ve 20 Dünya ödüllü, Belçika Kraliyet Saç Şampiyonu  Carmelo Pillitteri’nin istekleri ile Rizeli ödüllü kuaför Zeynep Mutlu getirildi.
“BAŞARILI YETENEKLERİ ORTAYA ÇIKARACAĞIZ”
C.M.C. CAT Dünya Kuaförler Konfederasyonu Başkanı Mustafa Ceylan tarafından görevlendirilen C.M.C. CAT Dünya Kuaförler Konfederasyonunun Rize Başkanı olan, yurt içi ve yurt dışındaki yarışmalarda başarılara imza atarak ödüller alan kuaför Zeynep Mutlu gurur duyduğunu söyledi. Zeynep Mutlu “ 23 yıllık meslek hayatımı böyle büyük bir oluşumun başkanlığı ile taçlandırmaktan onur duydum, mutlu oldum. Daha önce birçok etkinliğine yarışmacı ve eğitmen olarak katıldığım, sonra jüri üyesi olarak görev aldığım C.M.C. CAT ailesinin şimdi il başkanı oldum. Rize ile birlikte Karadeniz Bölgesinde yapacağımız etkinliklerle başarılı yetenekleri ortaya çıkarmaya çalışacağız” dedi

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -