KAFKASYA HABER

Rektör Yılmaz ve İl Yöneticileri Üniversite Topluluk Başkanlarıyla Bir Araya Geldi

Rize Valisi İhsan Selim Baydaş, Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin ve Rektör Prof. Dr. Yusuf Yılmaz, RETÜz bünyesinde aktif olan öğrenci toplulukları ile bir araya geldi.

Rektör Yılmaz ve İl Yöneticileri Üniversite Topluluk Başkanlarıyla Bir Araya Geldi
145 views
07 Aralık 2023 - 14:25

RTEÜ Kongre ve Kültür Merkezi Cep Salon’da gerçekleştirilen toplantıda, Rektör Prof. Dr. Yusuf Yılmaz, üniversitedeki öğrenci topluluklarının faaliyetlerine ilişkin düşüncelerini dile getirdi. Öğrencilerin nitelikli eğitim almalarının yanında öz güveni yüksek ve mesleki becerisi üst seviyede bireyler olmasını hedeflediklerini kaydeden Rektör Yılmaz , öğrenci odaklı bir yönetim anlayışı içerisinde olan üniversitemizde öğrencilerimizin ilimiz yöneticilerine talep ve beklentilerini ulaştırmaları amacıyla bu toplantıyı düzenlediklerini söyledi.

Rize Valisi İhsan Selim Baydaş ve Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin de kendilerine emanet olarak gördükleri öğrencilerimizi çok önemsediklerini ve öğrencilerin isteklerinin, sıkıntılarının giderilmesinin yanı sıra sosyal, kültürel faaliyetlerinin hayata geçirilmesi konusunda üniversitemize destek olacaklarını, öğrencilerimizin de her zaman yanında olduklarını belirttiler.

Toplantıya katılan topluluk başkanları ise, yaptıkları ve planladıkları faaliyetler, etkinlikler ve projeleriyle ilgili bilgiler vererek, yaşadıkları problemleri dile getirdiler.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -