Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Zerdeci’den anlamlı 23 Nisan Bayram mesajı

    Yeniden Refah

 

 

Yeniden Refah Partisi 28.dönem Rize birinci sıra  Milletvekili adayı Mehmet Akif Zerdrci 23 Nisan Egemenlik ve Çocuk bayramı için mesaj yayınladı

Zerdeci mesajında ;

Aziz milletimizin istiklal mücadelesinde yokluklar ve güçlükler içerisinde gösterdiği azim, kararlılık ve gayret bugün yeniden büyük Türkiye için ortaya koyduğumuz çabanın da ilham kaynağıdır.

23 Kasım 2018’de Hacı Bayram Veli’de kılınan Cuma namazından sonra kuruluşu gerçekleştirilen Yeniden Refah Partimiz de, 23 Nisan 1920’de milletin meclisinde toplanan milletin temsilcilerinin sahip olduğu aynı inançla hareket ederek ülkemizin Milli ve Yerli kalkınmasını gerçekleştirmek, her türlü sömürüyü ortadan kaldırmak, yeniden birlik ve beraberliği tesis etmek ve hak ve adaleti toplumun tüm kesimlerine yaymak amacıyla faaliyet göstermektedir.

 

Yaşanabilir Bir Türkiye, Yeniden Büyük Türkiye ve Yeni Bir Dünya hedeflerine ulaşmak genç nesillerimize adil, müreffeh ve güçlü bir Türkiye bırakmak en büyük hedeflerimiz içerisindedir.

 

Bu düşünce ve inançla, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın ve tüm dünya çocuklarının, aziz milletimizin bu müstesna bayramını gönülden tebrik ediyorum. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.

İstiklal Harbimizin Başkomutanı, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin ilk Başkanı, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile tüm şehit ve gazilerimizi rahmetle, minnetle yad ediyorum.