Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ardeşen Belediyesinden Çocuk şenliği

Ardeşen Belediye Başkanı Avni

Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya pandemi döneminde çocukların oyun haklarının ellerinden alındığını belirterek “ Çocuk hakları gününde çocuklarımızı unutmadık, onlar ile birlikte eğlendik, çocuklarımızı mutlu gördük” dedi.

Ardeşen Belediyesi tarafından Çocuk hakları günü nedeniyle Belediye Düğün salonunda çocuk şenliği düzenlendi.

Düzenlenen şenlikle ilgili belediyeden yapılan açıklamada şunlara değinildi; “Belediyemiz bünyesinde faaliyet yürüten Halkla ilişkiler Beyaz Masa Birimimizin sosyal aktiviteler kapsamında düzenlediği çocuk şenliğine yoğun katılım sağlayan tüm veli ve çocuklarımıza cani gönülden bir kez daha teşekkür ederiz.

Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya  “Hasta veya belli sebeplerden dolayı katılamayan yavrularımız sizlerde üzülmeyin bu ve benzeri etkinlikler sizin için yeniden düzenlenecek.” Açıklaması yapıldı.

Kahya açıklamasında “ Çocuklarımız bizim geleceğimiz, onların Pandemi sürecinde evlerde sıkıldıklarını biliyoruz, başlayan okullarda çocuklarımız istedikleri gibi oyun oynayamıyor ve Pandemi den en çok etkilenin çocuklarımızdır, onları geleceğe hazırlarken oyun haklarını da kendilerine vermeliyiz “ dedi.

Ardeşen Belediyesi Çok Amaçlı salonda düzenlenen şenliğe yüzlerce çocuk katılırken, pandemi sonrası ve 2021-2022 yılı eğitim öğretim yılının ilk periyoddaki tatilinde Ardeşen Belediyesinden çocuklara tatil hediyesi oldu.

Salih NAVDAR