Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ARHAVİ’DE FİLİSTİN İÇİN DESTEK GÖSTERİSİ DÜZENLENDİ

Arhavi’de Filistin’e ve soykırıma maruz bırakılan Filistin halkına destek olmak amacıyla gösteri ve yürüyüş düzenlendi.

Arhavi’de Filistin’e ve soykırıma

 

 

Necmettin Numanoğlu

Arhavi’de Filistin’e ve soykırıma maruz bırakılan Filistin halkına destek olmak amacıyla gösteri ve yürüyüş düzenlendi. Belediye Başkanı Turgay Ataselim, soykırım ve zulmün bir an önce son bulması için daha çok gayret gösterilmesi gerektiğini vurguladı.

Arhavi’de eğitim gören üniversite öğrencileri tarafından organize edilen gösteride, Belediye Başkanı Turgay Ataselim, Ak Parti İlçe Başkanı Hızır İlyas Aykut, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Adil Hatinoğlu, Memleket Partisi İlçe Başkanı Abdulkerim Akkaya, kamu görevlileri, üniversite öğrencileri ve eğitmenler, STK temsilcileri ve vatandaşlar yer aldı.

Belediye Başkanı Turgay Ataselim yaptığı konuşmada; “Filistin halkının hep yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz, birlik ve beraberlik içerisinde, yaşanan bu katliama bir an önce dur denilmesi gerekmektedir” dedi.

Emekli İmam Hatip Nasır Önder ise gerçekleştirdiği basın açıklamasında; “Siyonist rejimin Filistin halkına yönelik soykırımı, uluslararası toplumun bütün tepkilerine rağmen devam etmektedir. Bugün Arhavi’den Filistin halkının yanında olduğumuzu bir kez daha haykırıyoruz” dedi.

Basın açıklamasının ardından Filistin bayrakları ve dövizler eşliğinde yürüyüş gerçekleştirildi. Yürüyüşte soykırım uygulayan İsrail aleyhine sloganlar atıldı