Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Atanamayan engelli öğretmen Ahmet Yasin Avcı,atanamayan 2511 engelli öğretmenin sesi oldu

Atanamayan engelli öğretmen Ahmet

Atanamayan engelli öğretmen Ahmet Yasin Avcı
atanamayan 2511 engelli öğretmenin sesi oldu.

Haziran ayında yapılması beklenen ama halen daha milli eğitim bakanlığından engelli öğretmen atamalarıyla ilgili bir açıklama yapılmamasını ataması yapılmayan engelli öğretmen Ahmet Yasin Avcı değerlendirdi.

Biz atanamayan 2511 engelli öğretmeniz .Haziran ayında toplam engelli engelli öğretmen sayımız olan 2511 kişinin atanmasını istiyoruz .
fakat haziran ayı gelmesine rağmen Milli Eğitim Bakanlığından bir açıklama gelmemesi bizi çok üzüyor . Milli Eğitim Bakanlığı tarafından haziran ayı bitmeden 2511 engelli öğretmene 2511 kontenjan verileceğine inancımız tam .

Avcı açıklamasının devamında şu ifadelere yer verdi

Maddi olarak bir gencin ailesinin eline bakması zor durumdur . Fakat engelli bir gencin maddi olarak ailesinin eline bakması sadece engelli bir kişinin anlayabileceği bir durumdur diye düşünüyorum

Düşünün ki engellisiniz ve ayakta birazcık durduğunuzda hemen yoruluyorsunuz .bedenen elimden birşey gelmiyor gelse pazarda limon satarım.

İnsanların sesini duyurması ne kadar zormuş. halbuki yanlış birşey istemiyoruz . Klasikleşmiş cümlenin uygulanmasını istiyoruz Engelleri birlikte kaldıralım. Sizce çok mu birşey istiyoruz