Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bağcılar Belediyesi’nin çalışanları son yolculuğuna uğurlandı

  Deprem bölgesi Malatya’daki

 

Deprem bölgesi Malatya’daki görevlerinden sonra İstanbul’a dönüş yolunda geçirdikleri trafik kazasında vefat eden Bağcılar Belediyesi çalışanları Atakan Sırbudak ile Hayri Ay belediye binası önündeki törenin ardından sonsuzluğa uğurlandı.

Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen Malatya‘daki görevlerinden sonra İstanbul’a dönen Bağcılar Belediyesi personelini taşıyan midibüs trafik kazası yapmıştı.

Atakan Sırbudak, Hayri Ay ve 10 yaşındaki Hilmi Eymen Dinleyici’nin hayatını kaybettiği kazada 19 personel de yaralanmıştı 

BELEDİYE BİNASI ÖNÜNDE TÖREN DÜZENLENDİ

Bağcılar Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü personeli Atakan Sırbudak ile Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü personeli Hayri Ay için belediye hizmet binası önünde tören düzenlendi. Belediye binası önüne getirilen Ay ile Sırbudak’ın cenazelerini mesai arkadaşları karşıladı

GÜZEL BİR UĞURDA VEFAT ETTİLER”

Hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet dileyerek sözlerine başlayan Kaymakam Uçgun, “Depremin üzerinden geçen 2 ayda belediye çalışanlarımız dönüşümlü devamlı bölgeye gittiler. Arkadaşlarımız orada bir derde derman olma gayreti içinde oldular. Güzel bir amaç için gittiler ve güzel bir uğurda vefat ettiler” dedi.

Cumhuriyet.com.tr