Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BBP İlçelerde örgütleniyor

İl Başkanı Ensar Özçelik

İl Başkanı Ensar Özçelik ilçelerimizdeki ziyaretlerimiz devam edecek diyerek” Halkın büyük bir ilgisi var, son dönemlerde çıktığımız sahada büyük ilgi görüyoruz, halkımız ile ülke ve ilimizin sorunlarını paylaşıyoruz” dedi

Büyük Birlik Partisi (BBP) Rize İl Başkanı Ensar Özçelik, Fındıklı ve Çayeli teşkilatlarıyla birlikte Ardeşen ilçesinde esnaf ziyaretlerinde bulundu.
Büyük Birlik Partisi (BBP) Rize İl Başkanı Ensar Özçelik, Çayeli İlçe Başkanı Mustafa Durmuş, Fındıklı İlçe Başkanı Sami Özgür ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Rize’nin Ardeşen ilçesinde bir araya gelerek, esnafın dertlerini dinledi.


İlçe merkezinde esnaf ziyareti yapan İl Başkanı Özçelik ve beraberindekiler, hem vatandaşlarla, hem de esnafla sohbet ettiler.
Ziyaretler sonrası açıklamada bulunan BBP İl Başkanı Ensar Özçelik: “Ardeşen ilçemizde esnaf ziyareti yaparak, esnafımızın yaşadıkları sorunlarını ve çözüm yollarını görüştük. Görüş alışverişinde bulunduğumuz esnaf ziyaretlerimiz devam edecek. Rizelinin sesi olmaya devam edeceğiz. Ardeşen ilçemizdeki her esnafımıza  ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu kapsamda ziyaretlerimiz devam edecek, Parti olarak halkımızın büyük bir ilgisi ile karşılaşıyoruz, onlarla gündemdeki ülke ve ilimizin sorunlarını paylaşıyoruz.” Ded