Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Çayeli’nde Psikolojik Danışmanlık Merkezi açıldı

Rize’nin Çayeli ilçesinde, Psikolojik Danışman Ayşenur İnceusta tarafından ‘İNCEUSTA PSİKOLOJİ OFİSİ’ isimli bir Psikolojik Danışmanlık Ofisi açıldı.

Rize'nin Çayeli ilçesinde, Psikolojik

 

Rize’nin Çayeli ilçesinde, Psikolojik Danışman Ayşenur İnceusta tarafından ‘İNCEUSTA PSİKOLOJİ OFİSİ’ isimli bir Psikolojik Danışmanlık Ofisi açıldı. Merkez, çeşitli zorluklarla başa çıkmak isteyen bireylere yardımcı olmayı amaçlıyor.
İNCEUSTA PSİKOLOJİ OFİSİ, çeşitli hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetler arasında Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB), Panik Bozukluk, Anksiyete, Depresyon, Fobiler, Travma Sonrası Stres Bozukluğu ve Stres Yönetimi gibi konular bulunmaktadır. Psikolog Ayşenur İnceusta, merkezin önceliklerinin her zaman yaşam kalitesini arttırmak olduğunu belirtti.
İnceusta, insanların yaşamını etkileyen duygular, düşünceler ve olaylar üzerine çalıştıklarını ve bireylerin daha rahat nefes almasını ve yaşamdan zevk almasını hedeflediklerini söyledi. Her bireyin kendine özgü olduğunu vurgulayan İnceusta, bireye kendi değerini hatırlatmayı, kendisini sevmesi ve saygı duyması gerektiğini göstermeyi temel amaçlarından biri olarak belirtti.
İş stresi, aile ilişkileri, sosyal ilişkiler veya içsel dünyanın bireyde huzursuzluk yaratması durumunda, merkez danışmanlık hizmetleri sunarak bireye yardımcı olmaya çalışmaktadır. İNCEUSTA PSİKOLOJİ OFİSİ’nde doğru ve yanlışın olmadığı bir ortamda, danışanın duyguları ve düşünceleri öncelik taşımaktadır.
İNCEUSTA PSİKOLOJİ OFİSİ, Çayeli ilçesinde psikolojik danışmanlık hizmeti arayan bireyler için değerli bir kaynak olmayı hedefliyor.
Sosyal Medya Hesabı
https://www.instagram.com/psk.aysenurinceusta/