Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

CHP’li Başkandan MHP’li Başkana Ziyaret

Artvin-Arhavi ilçesi, Belediye Başkanı

Artvin-Arhavi ilçesi, Belediye Başkanı İkizdere Belediye Başkanını ziyaret ederek doğal afetteki yardımları için teşekkür etti.

 

Arhavi’de 25 Temmuzda yaşanan doğal afette temizlik ve hafriyat boşaltma çalışmalarına destek olmak için Arhavi ilçesine araç ve iş makinesi gönderdiklerini söyleyen MHP ‘li İkizdere Belediye Başkanı Hakan Karagöz ’komşumuza araç yardımında bulunduk ve bu insani görevdi. Biz imkânlarımız ölçüsünde yardım ettik. Bugün olsa yine yapardık. Şiddetli yağmurlar sonucu meydana gelen sel Arhavi ilçesinde maddi olarak büyük zarar yol açmıştı. Yaşanan sel felaketine imkânlarımız dahlinde temizleme çalışmalarına yardımcı olmak adına araç ve iş makinasını İkizdere Belediyesi olarak göndermiştik. Bugün Belediye Başkanım şahsıma ve ekibime teşekkür etmek için ziyaretimize geldi. Değerli Belediye Başkanım Vasfi Kurdoğlu’na bu nazik ziyaretleri için şahsım, ilçem ve ekibim adına teşekkür ederim’dedi.

CHP’li Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğdu ziyarette’’ yardımları için Hakan Başkanıma ve İkizdere Belediyesine teşekkür ediyorum. 25 Temmuzda meydana gelen sel afetinde Arhavi’de kim yardıma geldiyse hepsine teşekkür ediyorum. Böyle hizmetlerin partisi olmaz. Teşekkür ediyorum’ dedi.

Haber: İsmet KÖSOĞLU