Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Çocuklarımızı izlememize izin verilmiyor

Çaykur Rizespor alt yapısında

Çaykur Rizespor alt yapısında oynayan çocukların babaları U19 maçlarında ve çocuklarının idmanlarında kendilerine izin verilmemesine tepki gösterdiler.

Çocukları Rizespor alt yapısında olan veliler Mehmet Cengiz Tesislerine sokulmamalarına bir anlam veremediklerini belirterek “ Çocuklarımızı Rizespor a hibe etmedik, çocuklarımızı izlememize ve onların yanında olduğumuzu hissettirmemize izin verilmiyor. 2 yıldır çocuklarımızın maçlarını ve idmanlarını izleyemiyoruz. Pandemi nedeniyle tel örgü arkasında bile olmamıza izin verilmiyor” dediler.

       Test sorsunlar

-Okulların bile açıldığını belirten U19 Takımında oynayan çocukların velileri “ Çocuklarımız idmanlarda veya maçlarda bizleri yanlarında görmeleri takımın daha hırslı ve mücadele gücü yüksek olmasına neden olacak, maalesef Rizespor tesisleri önüne kadar geliyoruz v çocuklarımızın maçlarını izleyemiyoruz. HES kodu sorsunlar ve çocuklarımızın maçlarını izlememize izin versinler, çocuklarımız bizleri yanlarına hissettiğinde daha başarılı olacaklarını düşünüyoruz” dediler.

      Yasaklar Neden?

-Birçok kulüpte velilere izin verildiğini belirten veliler” Tesislerin kapısına kadar geliyoruz ve bizleri içeri almıyorlar. Tedbirler kapsamında bizler içeri alınabiliriz. Birçok kulüpte böylesine bir kısıtlama yok, neden Rizespor da böylesine bir kısıtlama var. Bizler veriler olarak çocuklarımıza moral vermek için oradayız” dediler.