TFF 2.lig Kırmızı Grupta kümede kalma mücadelesi veren Pazarspor yarın deplasmanda oynayacağı Balıkesirspor maçına kilitlendi
Bu maç öncesinde çalışmalarını tamamlayan Şahinler bu gün Balıkesir’e hareket edecek. Balıkesirspor maçında 3 puandan başka şey düşünmediklerini kaydeden Teknik Direktör Nazım Gülay, “Ligde durumumuz ortada. Bu durumdan kurtulmak için resmen savaş veriyoruz. Genç bir takımız, tecrübesizliğin verdiği hatalar yüzünden birçok maçta puanlar kaybettik. Balıkesirspor maçında bu hatalarımızı yapmamaya çalışacağız” dedi
Balıkesirspor maçının 3 puandan fazlası olduğunu kaydeden Pazarspor Teknik Direktörü Nazım Gülay, “Rakibimiz puan durumunda bizden 4 puan daha iyi ve bir üst basamakta. Bu maçta alacağımız 3puanla ligde kalma umutlarımızı yeniden yeşerteceğiz. Balıkesirspor maçına iyi hazırlandık. Oyuncularıma güveniyorum. Sahada 90 dakika savaşıp 3 puanı alacak skoru yakalayacağız” dedi
İlyas GÜR