Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Dünyayı çarptı çıkardı

Rize Milli Eğitim Müdürü

Rize Milli Eğitim Müdürü Engin Emen çocukların başarısıyla gurur duyduğunu belirterek “ Başarılar tesadüfü değildir, çocuklarımızın başarısı ile gurur duyuyoruz” dedi.

Dünya Matematik olimpiyatlarına katılan Çaykur Ortaokul öğrencisi Dünya birinciliği ile döndü.

Asya Singapur Okulları Matematik olimpiyatlarına katılan Çaykur Ortaokul 6 sınıf öğrencisi Zeynep Neva Kılıç yapılan yarışmalarda tüm ülkeleri geride bırakarak birinciliği aldı.

Rize Milli Eğitim Müdürü Engin Emen başarılı öğrenci ve okul müdürü Muammer Yığcı yi kabil etti. Ziyarette İl Milli Eğitim Şube Müdürü Eşref Yavaşı, Türkçe Öğretmeni Volkan Aslanol’da hazır bulundu. İl Müdürü öğrenci ile yakından ilgilenerek, bu büyük başarı için öğrenciyi tebrik etti ve başarılarının devamını dileyerek bu süreçte kendisine her türlü maddi ve manevi desteği vereceğini ifade etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Engin Emen çocukların başarısıyla gurur duyduğunu belirterek “ Başarılar tesadüfü değildir. Çocuklarımız kendi başarı branşlarını kendileri tercih etmekte, ilimizde ki öğrencimizin bu başarısından gurur duyuyoruz” dedi.

Olimpiyat  şampiyonu Zeynep Neva Kılıç da İl Milli Eğitim Müdürü Engin Emen’e teşekkür ederek bu başarıdan dolayı çok mutlu olduğunu ifade etti.

42 yılda emekli oldu

Milli Eğitim müdürü Engin Emen 42 yıllık meslek hayatını noktalayan İnşaat Emlak Şube Müdürlüğünde görevli Tesis Müdürü Nazım Kaya’yı Müdürlük personeli ile birlikte uğurlayarak yapmış olduğu katkılardan ve verdiği emeklerden dolayı teşekkür etti.

Milli Eğitim Müdürü Engin Emen “Değerli bir mesai arkadaşımızı uğurlamanın verdiği hüznü taşımakla birlikte biliyorum ki kendisi çalışma hayatındaki pozitif yaklaşımını emekliliğinde de sürdürerek camiamıza değer katmaya devam edecektir. Bu açıdan kendisiyle çalışmış ve böyle değerli bir insanı tanımış olmaktan dolayı memnunum.” dedi.

DİLEK ONAY CAN