Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

GÖNÜL ELÇİLERİ YARDIM YOLCULUĞUNU TAMAMLADI

  Her yıl ülkemizin

 

Her yıl ülkemizin çeşitli bölgelerinde yaşayan 200-500 ihtiyaç sahibi çocuğumuza dostlarının maddi-manevi destekleriyle bot-mont-atkı-bere ve kırtasiye malzemesi götüren Gönül Elçileri Duygu Çelik,Ayfer Tiftik ve Zeynep Hülya Yalçın bu yıl da rotayı Diyarbakır, Tunceli, Erzincan, Şavşat ve Trabzon olarak belirlediler.

Toplam da 612 çocuğumuzu mutlu edecek olmanın haklı gururunu yaşıyorlar.

5 yıl önce başladıkları yolculuklarında Adıyaman’dan Mardin’e; Artvin’den Trabzon’a; Erzincan’dan Batman’a kadar uzanarak toplam 3500 minik kalbe dokundular.
Duygu Çelik; Bizler, gücümüz ve enerjimiz el verdiği sürece kendi ellerimizle çocuklarımızın kapılarına kadar ulaşıp onlara bot-mont-atkı-bere ve kırtasiye malzemelerini hediye ediyoruz. Onların yüzündeki mutluluk ve heyecanı bizzat görmek tarif edilemez bir duygu. Maddi ve manevi destek olan bütün dostlarımıza teşekkür ediyoruz. Onlar da bu desteğin perde arkasındalar. Küçük Arkadaşım grubuna da destekleri için müteşekkiriz.
Artvin Belediye Başkanımız Sayın Demirhan Elçin’in bizlere taktığı “Gönül Elçileri” ismi artık bizim logomuz. Gönüllülük esasına dayalı her yardım ve projede bizler varız.
Ayfer Tiftik; Ne kadar güzel dostlarımız var. Geceli gündüzlü el emeği göz nuru atkı bereler örüyorlar. Bunun yanında diğer hediyeleri alabilmemiz için maddi destek oluyorlar. Hepsine teker teker teşekkür ediyoruz. Ve her yıl bu yolculuğumuza Gönül Elçileri olarak devam edecek olmanın keyfi içerisindeyiz.
Hülya Zeynep Yalçın; Bu sene yardım yolculuğumuzu da çok yoğun manevi duygularla tamamlamış bulunmaktayız. Kafamızı yastığımıza huzurla koyacak olmanın keyfiyle evlerimize dönüyoruz. Seneye de miniklerimizin ruhuna dokunmak dileğiyle

Haber;Ysemin Özçelik