Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

GÜVEN, GÜVEN TAZELEDİ

Elektrik ve Elektronikçiler Odası

Elektrik ve Elektronikçiler Odası Başkanlığına seçilen Güven Aksoy son 2 yılı aşkın süredir sürmekte olan Korona virüs olayları tüm esnafı etkilediğini belirterek “ Korona virüs dolayısıyla Ace kodu olarak destek verilmeyen Elektrik ve Elektronikçilere girişimlerimiz sonucu azda olsa destek almayı başardık” dedi.

Rize Esnaf Odaları Birliği salonunda yapılan Elektrik ve Elektronikçiler Odası seçimleri çoğunluk sağlanması ile yapıldı.

Esnaf Odaları Birliği salonunda yapılan Elektrik ve Elektronikçiler Odası seçimlerine tek liste halinde girildi.

316 delegesi bulunan Elektrik ve Elektronikçiler Odası seçimlerine Divan Başkanlığına Fırıncılar Odası Başkanı Refik Kumbasar başkanlık etti. Esnaf Odaları Birliği oda başkanlarının katıldığı kongreye Erzincan Elektrikçiler Odası Başkanı Bedir Lima ile Elektronikçiler odası başkanı Oral Saraloğlu da katıldı.

13 maddeden oluşan kongre gündem maddelerinin ibrası ile seçimlere geçildi, tek liste halinde yapılan seçimlerde çoğunluğun sağlandığı görüldü.

Yeniden tek liste halinde seçimlere giren Güven Aksoy “  4 yılda bir yapılan kongremizde 2 yılı aşkın süredir Pandemi ile mücadele edilmekte, halen dünyayı sarsan Korona virüs tehdidi ülkemizde de devam etmekte. Bu süre içinde esnaflarımız zor durumda kaldı, hükümet desteğinde yer almayan ACE kodumuz olmasına rağmen Elektronikçilere 3 er bin lira can suyu da olsa destek aldık. Hepimiz zor günlerden geçiyoruz” dedi.

Yapılan oylama ile kongrede başkanlığa yeniden Güven Aksoy seçilirken, Yönetim kurulu üyeliklerine Gökay İnan, Nihat Parlak, Muhammet Hüseyin Kalafatoğlu, Aytekin Kalender, Aslan Başça ve Kenan Avcı seçildi.

Yedek 7 kişilik üyeliğe ise Murat Delibalta, Mehmet Turna, Muhammet Kurt, Yusuf Kahya, Gündüz Paliç ve Mehmet Salih Kar seçildi.

ESİN BAYRAK