Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

KATMER’DEN RİZE’DE SERGİLENEN TOGG’A ZİYARET

  AK Parti Rize

 

AK Parti Rize Milletvekili Adayı Yılmaz Katmer, Rize’de sergilenen Türkiye’nin yerli ve milli otomobili TOGG’u ziyaret etti.

AK Parti Rize Milletvekili Adayı Yılmaz Katmer, Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi dolayısıyla seçim çalışmalarına devam ediyor.

Sivil toplum kuruluşları, esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde bulunan Katmer, beraberinde Merkez İlçe Başkanı Burak Ak ile birlikte Paşakuyu ve Müftü Mahallesinde ziyaretlerini gerçekleştirdi. Bu kapsamda ŞİMAL AVM’yi de ziyaret eden Yılmaz ve Ak, AVM önünde sergilenen Türkiye’nin yerli ve milli otomobili TOGG’u ziyaret ederek, TOGG’u deneyen vatandaşlarla sohbette bulundu.

“CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN LİDERLİĞİNDE VÜCUT BULDU”

Katmer ziyarette yapmış olduğu açıklamada, “Bugün ilimizde sergilenen Türkiye’nin otomobili TOGG, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 2011 yılında ‘Türkiye’nin yerli milli otomobili yollarda olacak’ vizyonunu ortaya koyması, bulunan beş babayiğit ve yine Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın siyasi iradesi ile vücut buldu.

“CHP GENEL BAŞKANININ TOGG FABRİKASINI ZİYARET ETMEMESİ HAZIMSIZLIĞIN TEZAHÜRÜDÜR”

“1960’larda devrim otomobili uğradığı dış destekli linç kampanyası ve siyasi basiretsizlik ile seri üretime başlamadan tarihin tozlu raflarında adeta buruk bir hikaye olarak kaldı. Bugün yedili koalisyon olarak karşımızda yer alan zevat o dönemki aktörlerin siyasi mirasçılarıdır. Onlar ne yazık ki milli ve yerli olan her yeniliğe karşı mesafeli ve hatta düşmandırlar. CHP Genel Başkanının TOGG fabrikasını ziyaret etmemesi de bu hazımsızlığın tezahürüdür. “

“DEVRİM OTOMOBİLİ İLE KAÇIRDIĞIMIZ FIRSATI TOGG İLE YAKALAYACAĞIZ”

“Yerli otomobilimiz, yerli silah sanayimiz ve büyük bir sıçrama yaptığımız sanayi ve teknoloji üretimimiz Cumhurbaşkanımız Erdoğan liderliğinde Türkiye 100 yılında da milletimizin desteğiyle devam edecek. Devrim otomobili ile kaçırdığımız tarihi fırsat devrin otomobili TOGG ile hak ettiği değeri bulacak. Milletimizin teveccühü de bunun en büyük kanıtı niteliğindedir.”

“CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A TEŞEKKÜR EDERİZ”

“Gemlik’te 2020’de temeli atılan fabrika 2022’de seri üretime hazır oldu ve nihayet Mart 2023’te satışa çıktı. Bugün yeni nesil doğuştan elektrikli milli ve yerli otomobilimiz ilimiz Rize’de. Bu sürecin bu noktaya gelmesinde büyük bir siyasi irade ortaya koyan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a AK Parti kadrolarımıza ve bu babayiğitlere bir kez daha teşekkür ediyorum.”