Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Millet bahçesi yaza yetişecek

Rize Belediye Başkanı Rahmi

Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin Millet bahçesi dolgu çalışmalarının devam ettiğini belirterek” Dolguda son aşamaya geldik, 400 dönüme yakın bir alan kazandık ve Yılbaşı sonrasında düzenleme çalışmalarımız başlayacak” dedi.

Rize sahil parkı önünde Belediye tarafından dolgu çalışmaları süren ve dolguda son aşamaya gelinen millet bahçesinin yeni yılda hizmete gireceği belirtildi.

İtfaiye önünde başlatılan dolgu çalışmaları Çaykur Genel Müdürlüğü önüne kadar sürdürülürken dolgu alanını gezen Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin “ Dolgu çalışmalarında son aşamaya kadar geldik, hafriyat ve atık malzemelerle yaptığımız dolguda çalışmalarımız sürüyor. Halkımızın rahatça dinlenebileceği çeşitli tesislerin yer alacağı millet bahçesini bu yaz ayında hizmete sokmayı hedefliyoruz” dedi.

Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin dolgu çalışmalarının yanı sıra dalga kıranlarla Millet bahçesi alanının korunduğunu belirterek “ Tüm önlemler düşünülerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yılbaşı sonrasında hazırladığımız proje kapsamında çalışmalarımıza devam edeceğiz. Yaz ayında Millet bahçemizi halkın hizmetine sunmayı hedefliyoruz” dedi.

Dilek ONAY CAN