Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

OKULLARIMIZ BİLGİ KÜPÜ

Rize Milli Eğitim Müdürü

Rize Milli Eğitim Müdürü Engin Emen Rize de tüm okullarda kütüphane kurulduğunu belirterek “ Bakanlığımızın desteği ile pilot iller arasında yer alan ilimizde kütüphanesiz okul bırakmadık” dedi.

Esin BAYRAK

Milli Eğitim Bakanlığınca başlatılan proje kapsamında ülke genelinde kütüphanesiz il kalmayacağı düşüncesi ile başlatılan çalışmalarda 5 il de tüm okullarda kütüphane kuruldu.

Milli eğitim bakanlığı tarafından başlatılan “ Kütüphanesiz okul kalmayacak” kapsamında pilot iller seçilen Ağrı, Kırşehir, Nevşehir, Rize ve Siirt illerinde çalışmalar tamamlandı.

Rize Milli Eğitim Müdürü Engin Emin yürütülen proje kapsamında ilimiz genelinde tüm okullarımızda kütüphanelerimizi oluşturduk. Bakanlığımızın verdiği destek ile kütüphanesiz okulumuz kalmadı” dedi.

Emen “Cumhurbaşkanımızın eşinin desteği ve bakanlığımızın çalışmaları sonucunda ilimizde tüm okullarımızın kütüphane çalışmalarını tamamladık, çocuklarımız boş zamanlarını artık kütüphanelerde değerlendirebilecekler ve tüm bilgilere ulaşabilecekler” dedi.