Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Rize, Arabian Travel Market Dubai Fuarı’nda!

Rize Valiliği öncülüğünde Kültür ve  Turizm Bakanlığı  standında Rize bölümüyle tanıtılıyor. İlimizden sektör temsilcileri, seyahat acenteleri ve konaklama işletmeleri, Ortadoğu ülkeleriyle işbirliği fırsatlarını değerlendiriyor.

Rize Valiliği öncülüğünde Kültür
Arabian Travel Market Dubai  fuarı , her yıl Mayıs ayında Dubai’de düzenlenen dünyanın en önemli turizm etkinliklerinden biridir. Bu fuar, ülkelerin turizm destinasyonlarını tanıttığı ve işbirlikleri kurduğu bir platformdur.
Bu yılki fuarda Kültür ve Turizm Bakanlığımız ve Türk Hava Yolları, ülkemizin turizm potansiyelini sergilemek için aktif olarak yer alırken; Rize standı ise özellikle Ortadoğu’dan gelen ziyaretçiler için önemli bir ilgi noktası oluşturuyor.
Arabian Travel Market Dubai Fuarı’na gelen misafirleri Rize Vali Yardımcısı  Hüseyin Aydın’ın başkanlığında İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Bayram Yığcı ve beraberinde otel ve seyahat acentesi temsilcileri karşılıyor. Rize’nin  doğal ve kültürel zenginliklerinin yanı sıra turizm destinasyon alanlarıyla ilgili sunumlar yapılıyor.