Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Rize Kendisini Çıkmaza Sürükleyenlerden Razı Değil

Millet İttifakı’nın Rize Milletvekili

Millet İttifakı’nın Rize Milletvekili Adayı Muhammet Yıldız, Millet İttifakı’na mensup partilerin ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Pazar Sanayi Sitesi ve Pazar Terminali esnafını ziyaret etti.

 

“Türkiye yeni bir dönemin eşiğindedir. Bu yeni dönem, liyakatli kadrolar, şeffaf ve adil yönetim anlayışıyla inşa edilecektir.” diyen Cumhuriyet Halk Partisi Rize Milletvekili Adayı Muhammet Yıldız, “Bugüne kadar bu ülkeyi yönetmekte başarı göstermeyenlere, ekonomik yönden giderek bizi bir çıkmazın içine sürükleyenlerden artık razı değiliz. Bunu ispat etmek için sandığa gidiyoruz. Elbette üzülüyoruz. Şu anda iktidar kaybedeceğini anladı. Bundan dolayı da bir korkuya kapıldı, ne edeceğini, ne söyleyeceğini, insanımızı nasıl ikna edeceğini bilemiyor. Maalesef her türlü yalan, iftira şu anda tek seçim malzemeleri haline geldi. Bu seçimde mutlaka bu iktidar gidecek, yerine de hakkı, adaleti üstün tutan, sizi bugün içine sürüklenmiş olduğunuz ekonomik sıkıntılardan kurtaracak Millet İttifakı gelecek.” dedi.

 

“Pazar akşamı sandıklar açıldıktan sonra tüm Rize coşkuyla sevinecek. Çünkü ülkemiz çok sıkıntılı bir dönem geçirdi ve geçirmeye devam ediyor. Üretimi bıraktık, kaynaklarımızı tükettik. Pandemi geçirdik ve çok övündüğümüz sağlık sistemimizin ne kadar yetersiz olduğunu gördük. Ekonomi bizim işimiz diyenler ekonominin işini bitirdi. Bir olmaktan bahsedenler her gün birimizi hain olmakla itham etti, bizi bölmeye çalıştı.” diyen Yıldız, “Pazar akşamı tüm bu tablonun yerine daha adil, daha müreffeh, daha güler yüzlü, birbirine samimiyetle sarılan bir tablo getireceğiz inşallah.” diye ekledi.