Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Rize Şehir Hastanesi böyle olacak

AK Parti Rize Milletvekili

AK Parti Rize Milletvekili Muhammet Avcı şehir hastanesinin projesinin çıktığını belirterek “ Gündoğdu da deniz dolgusu üzerinde yapılacak olan Şehir Hastanesinin 30 yıllık ihtiyacı karşılayacak ve tüm alanları ile örnek bir hastane olacak” dedi.

Uzun süredir yer tartışması olan Rize Şehir hastanesinin Gündoğdu deniz dolgusu üzerinde yapılmasına karar verilmesinin ardından proje çalışmaları da tamamlandı.

Uzun süredir nerede yapılacağı tartışmalarının ardından Deniz dolgusu üzerinde yapılmasına karar verilmesi ile Gündoğdu Cumhuriyet Çay fabrikası ile Balıkçı barınağı arasında karar verilen Şehir hastanesi proje çalışmalarına sağlık bakanlığınca başlanmıştı.

Süreci takip eden Rize Milletvekili Muhammet Avcı şehir hastanesinin Gündoğdu Köyünde denizin doldurulması ile yapılacağını açıklamasının ardından başlatılan proje çalışmalarında sona gelindi.

AK Parti Rize Milletvekili Muhammet Avcı hastane projesinin hazır olduğunu belirterek “ Yakın bir tarihte dolgu çalışmalarına başlanacak. Tüm hasta odalarının denizle buluştuğu, helikopter pistinden sosyal alanlara kadar tüm detayların düşünüldüğü, hasta ve hasta yakınlarının son derece konforlu bir alanda hizmet alabilecekleri, sağlık çalışanlarınızın da aynı konforda hizmet sunabilecekleri bu dev eser ilimizin en az 30 yıllık hastane ihtiyacını karşılayacak” dedi.

Avcı “ Cumhurbaşkanımız Rize şehir hastanesini önemsiyor, ülke genelinde başlatılan Şehir hastanelerinin bir tanesi de ilimizde yapılacak, Cumhurbaşkanımız in onayına sunulan Şehir Hastanesi son şeklini aldı ve önümüzdeki yıl çalışmalara başlanacak” dedi