Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Shelvey: “Rize’de Çok Mutluyuz”

Shelvey ailesi, Rize’ de çizdiği mutlu aile tablosuyla taraftarın gönlünü feth ederken, yönetime de yeni sözleşme için mesaj verdi.

Shelvey ailesi, Rize’ de

Haber: İlyas GÜR

Çaykur Rizespor’ un bu sezon ki başarısında kilit isim olan ve Teknik Direktör İlhan Palut’ un vaz geçilmez ismi Jonjo Shelvey, saha içinde olduğu kadar saha dışında ki örnek yaşantısıyla dikkat çekiyor. Sezon başında Nottingham Forest’ ten kiralık olarak karoya katılan İngiliz futbolcunun takımda tutulması isteniyor. Her fırsatta ailesinin ve kendisinin Rize’ de çok mutlu olduğunu belirten Jonjo Shelvey, takımda kalmaya yeşil ışık yakarken, yönetimin şu ana kadar somut bir adım atmaması taraftarı endişelendiriyor. Oyuncunun yıllık ücretinde indirim yapmaya hazır olduğu ve yönetimden bir adım beklediği öğrenildi.

Çaykur Rizespor’un orta saha oyuncusu Shelvey, takımının Avrupa yarışı içinde kalmak için mücadele ettiğini ve bu hedefe ulaşmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını belirtti.
Shelvey, yaptığı açıklamada, takım olarak maç maç düşündüklerini ve ellerindeki 6 maçı en iyi şekilde değerlendirmek istediklerini vurguladı. Kendisinin de Çaykur Rizespor’u Avrupa kupalarına taşımak için geldiğini ve bu bireysel hedefine ulaşamazsa kendini başarısız hissedeceğini dile getirdi.
Takım arkadaşlarının da aynı hedefe odaklandığını ifade eden Shelvey, gelecek sezonla ilgili planlamalarının da şekillenmeye başladığını belirtti. Kendisinin ve kulübün isteklerini bilerek hareket ettiğini dile getiren Shelvey, kulübünün gelecek planlarına uygun şekilde hareket edeceklerini söyledi.
Shelvey, açıklamalarının devamında, Çaykur Rizespor’da kalmaktan mutlu olduğunu ancak kulüp ve kendi çıkarlarının ön planda olduğunu belirtti. Eğer kendisine başka bir teklif gelirse, oturup konuşacaklarını ve en uygun kararı vereceklerini söyledi.
Çaykur Rizespor’un Avrupa yarışındaki iddiasını sürdürmek için Shelvey’nin liderliğindeki takım, gelecek maçlarda en iyi performanslarını sergilemeye çalışacak.