Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

SİYASET VE YENİ DÖNEM

    Cumhurbaşkanlığı yarışı

 

 

Cumhurbaşkanlığı yarışı bugün sona eriyor. Oyumu sabah oldukça rahat, sakin bir ortamda kullandım. Yanılabilirim ama oy kullandığım bölgede eski yoğunluğu göremedim. Eğer, genelde durum böyleyse katılım 14 Mayıs’tan daha düşük olur..

 

Artık önümüzde beş yıllık bir dönem var. 9 ay sonra yapılacak yerel seçimin ardından Türkiye seçim tartışmalarını geride bırakıp tümüyle geleceğin inşasına yönelmek durumda.

 

Bu seçimi kavşaktaki çok önemli bir seçim, bir beka seçimi gördüğüm için Cumhur İttifakının desteklenmesine önemle vurgu yaptım.

 

Ancak, bu tarihten sonra yanlış gördüğümüz her şeyi tüm çıplaklığıyla ortaya koymak hepimiz için bir görev olmalı.

 

Artık, sonraki seçimlerde Erdoğan yok. O nedenle önümüzdeki süreçte siyaset yeniden şekillenecek. Gelecek siyasetinin ülkemizin bölünmez bütünlüğünü birlik içerisinde devam ettirecek, gelişmeci ve ülkeyi daha müreffeh, daha demokratik bir seviyeye taşıyacak bir kadro elinde olabilmesi için sorunların ortaya konmasını son derece önemli görüyorum.

 

Benim için bu seçim bir dönüm noktası. Seçim sona ermiş siyasi tarafgirlik dönemi kapanmıştır. Umarım herkes için öyle olur..

 

Seçim sonuçlarının ülkemiz için hayırlara vesile olması dileğiyle..