Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“SÖZÜMÜZ SÖZ DEDİK, HİÇ BİR SÖZÜMÜZÜ UNUTMADIK”

İyidere Belediye Başkanı Saffet

İyidere Belediye Başkanı Saffet Mete alt yapı ile ilgili ilçenin sorunu kalmadığını belirterek “ Halkımıza verdiğimiz sözlerin arkasındayız, sözümüz söz dediysek sözümüzü yerine getirmekte boynumuzun borcu” dedi.

Yaptığı çalışmalarla örnek belediye başkanı olarak ön plana çıkan İyidere Belediye başkanı Saffet Mete sözünün arkasında olduğunu söyledi.
İyidere Belediye Başkanı Saffet Mete yaptığı açıklamada “Seçim Manifestomuzun en önemli yatırımlarından bir tanesi olan ilçemiz için çok geç kalınmış Sahil dolgu alanında atıl olarak duran 25.000 m2 Alana Millet bahçemizi yapacağımızın sözünü vermiştik.
Bugün itibari ile iki yıldır vermiş olduğumuz mücadelemizin karşılığını almanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

İhaleye çıkıyoruz
İyidere Belediye Başkanı Saffet Mete açıklamasında “28 Aralık günü İyidere Millet bahçemiz ihaleye çıkıyor. Millet Bahçemiz için bizden Desteklerini Esirgemeyen Yapılan projeyi bizzat bizimle beraber Her m2 sini tek tek inceleyen ve projenin bugünkü haline gelmesi için katkılarını bizden esirgemeyen Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcımız Rize Milletvekilimiz Muhammed Avcı ya Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum a, Ak parti İl Başkanım İshak Alim e ,İller Bankası Genel Müdürümüz  Yusuf Büyük e şahsım ekibim ve İlçem Adına bir kez daha teşekkür ederim. Sözümüz söz dedik, Hiç Bir sözümüzü unutmadık” dedi.

Gece gün çalışıyoruz

İyidere Belediye Başkanı Saffet Mete İyidere halkına verdikleri sözlerin arkasında olduklarını belirterek “ Son 3 yılda ilçemize çok sayıda eser kazandırdık, önceliğimiz alt yapımız oldu ve alt yapı ile ilgili sorunumuz kalmadı. Kanalizasyon, su, elektrik, Doğalgaz ve menfezler ile istinat duvarları, yol genişletme, yeni yol açma, betonlama gibi tüm çalışmalarımızı yerine getirdik. Halen ilçemiz şantiye halinde, ilçemizi daha iyi yaşanabilir bir ilçe haline getirmek için ekibim ile birlikte çalışmaya devam ediyoruz, ilçemize hizmet etmek bizim için bir aşk hikâyesidir” dedi.

ESİN BAYRAK