Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Teşekkürler Rize

Türk Hava Kurumu (THK)

Türk Hava Kurumu (THK) Rize Şubesi her yıl olduğu gibi bu Kurban Bayramı’nda da kurban derisi toplama faaliyetini tamamladı.

 

THK Rize Şubesi’ne toplamda 425 adet büyük baş hayvan derisi bağışlandı. THK Rize şubesi yetkilileri tarafından yapılan açıklamada deri bağışında bulunan herkese teşekkür edildi.

Başkan Mehmet DEMİR, ‘’2021 Yılı Kurban Deri toplama faaliyetimiz sorunsuz olarak sona ermiştir. Bu yıl 425 adet büyük baş hayvan derisi toplayarak geçen seneden konulan hedefe ulaşmış bulunmaktayız. Türk Hava Kurumu’ na desteklerden dolayı bütün bağışçılarımıza ve çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederim. THK sizlerin bağış ve desteklerinizle Türk gençliği, göklerde hak ettiği yeri almaya devam edecektir. Bilindiği üzere Kurban Derilerinden elde edilen gelir havacılık faaliyetlerinde kullanılacaktır.

2021 yılı Kurban Derisi toplama faaliyetimize kurumsal destek veren başta Rize Belediye Başkanımız Sayın Rahmi METİN’ e, Fındıklı Belediye Başkanı’mız Ercüment Şahin CERVATOĞLU’ na ve Rize Merkez Muradiye Beldesi Kömürcüler mahallesi muhtarı Ekrem YAZICI’ ya ve deri toplamamıza yardım eden diğer mahalle ve köy muhtarlarına çok teşekkür ederim. ’dedi