Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

TUFAD dan Futbol Şöleni

TUFAD Tarafından düzenlenen Rize

TUFAD Tarafından düzenlenen Rize CUP U12 Futbol Turnuvası sahil spor kompleksi Şenol Birol tesislerinde tamamlandı.

Rize TUFAD Şubesi tarafından düzenlenen ve 12 Takım 250 sporcunun katıldığı futbol turnuvasında Ofsporu 2-1 Mağlup eden Çaykur Rizespor şampiyon oldu. Katılan takımlar Çaykur Rizespor, Ofspor, Rize Belediyespor, İyidere F.O, Çayeli Madengucu , Pazarspor , Ardesenspor . Borçka FO, Arhavi FO, Pazar Genç Aslanlar, Fındıklı FO, Kalkanderespor
Birinci olan Çaykur Rizespor ve İkinci olan Ofspor a kupa ve katılım belgelerini   Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin” den aldı.

Kıyasıya mücadele oldu

Şenol Birol tesislerinde düzenlenen Rize CUP U12 Futbol turnuvasında 3 Üçüncü olan Kalkanderespor a kupa ve katılım belgelerini Gençlikspor Şube Müdürü Cafer Kucukmustafa Arhavi FO na ise Ofspor Alt Yapı sorumlusu Adem Çelik ve  Ofspor Kulüp menejeri Savaş Topaloğlu verdiler. tesis Amiri Rahmi Aslan ve Tufad Yöneticileri katılan diğer takımların kupa ve madalyaları i verdiler.

TUFAD karması oluşturacağız
TUFAD Başkanı Bilal Karafazlioglu ” Turnuvaya katılan tüm takım sporcularımız, hocalarımız ve velilerimize, Ayrıca Tufad yönetim kurulumuza  Hakemlerimize ve tüm paydaşlarınıza turnuvanın sağlıklı bir şekilde yürütülmesine katkı sağlayan herkese teşekkür ediyoruz. Turnuvadan tespit edilecek futbolcular Tufad karmasını oluşturacak.  Tufad karmalardan sorumlu Ali Bıçakçı hocamız nezaretinde Nisan ayında Antalya’da yapılacak Turnuvaya katılacak.

Geleceğin sporcuları sinyal veriyor

-TUFAD Rize Şube Başkanı Bilal Karafazlıoğlu bu tür turnuvalarda geleceğin gençlerinin ön plana çıktığını belirterek “ Ülkemizde tüm takımların genel kadroları ortada, 81 milyonluk ülkede süper lig takımlarımız başta olmak üzere takımlarımızın kadrolarını ağırlıklı olarak yabancı sporcular oluşturmakta, milyonlarca Dolar veya EURO dışarıya gitmekte, bu tur turnuvalarla geleceğin yıldızlarını görme şansını yakalıyoruz” dedi.