Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Türk Futbolunun Kara Gecesi

Giresunspor başkan Vekili Ferhat

Giresunspor başkan Vekili Ferhat Karademir, sosyal medyadan Beşiktaş maçı hakemiyle ilgili olarak ateş püskürdü.
Giresunspor’ un İstanbul’ da Beşiktaş’a 3-1 kaybettiği maçta hakem kararları yine maçın önüne geçti. Siay-beyaz takıma yakınlığı ile bilinen hakem Atilla Karaoğlan, çaldığı yanlı düdüklerle Çotanakların yenilgisinde başrol oynayan isim oldu. Bu duruma sessiz kalmayan ve sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Giresunspor başkan vekili Ferhat Karademir, TFF ve MHK başkanı Lale Orta’ yı hedef aldı.
Hakem Atilla Karaoğlan’ ın daha öncede buna benzer durumu es geçtiğini vurgulayan Başkanvekili Ferhat Karademir, “Aboubakar bu yumruğu bize değil Türk futboluna atmıştır. Daha birkaç hafta önce net kafa atan oyuncuya kırmızı vermemek için abartıyor diyerek VAR hakemlerine karşı gelecek kadar Beşiktaş’ ı korumaya çalışan bir hakemi bu maça vermenizin sebebi belli oldu. Lale Hanım acil istifa” diye konuştu.
Karşılaşmada görev yapan hakem heyetinin yanlı hareket ettiğine dikkat çeken Karademir, sözlerini şöyle sürdürdü: “Kara gecenin başlangıç pozisyonu, penaltı pozisyonu öncesi Salih’ in Alper’i çok net çekmesi ve net faul sonrası, oyuncularımızın yoğun itirazına rağmen VAR devreye girmedi. Atilla Bey izlemeye tenezzül etmez. Sonrasında oyuncumuz Perez’ e çok net ceza sahası içinde penaltı yapıldı” dedi