Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yediğiniz Lokmanın Adıdır CHP

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Rize’de salarha tünelinin açılışında Cumhuriyet Halk Partisi lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu hedef alan sözlerine İl Başkanı Saltuk Deniz’den tepki geldi.

Rize’de Salarha Tüneli Açılış Töreni’nde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ”Rant hırsına cehalete buralarda tekrar yaşanmasına asla müsaade etmeyeceğiz. Başka Rize, Karadeniz, Türkiye yok. Elimizdeki potansiyellerin kıymetini bilmek mecburiyetindeyiz. Türkiye’de bir kesim var 19 yılda siz ne yaptınız ki diye soruyor. Bu soruyu kimlerin sorduğunu biliyorsunuz değil mi? Böyle bir soruyu ancak ne kendisi ne evlatları bu ülkede yaşamamış olan birisi sorabilir. Türkiye’nin 19 yılda nereden nereye geldiğinin şahidi bu milletin kendisidir. Bay Kemal’e sesleniyorum; gelin de Rize’yi görün dikili bir ağacınız yok.” söylemlerine Cumhuriyet Halk Partisi Rize İl Başkanı Saltuk Deniz’den tepki geldi.

Saltuk Deniz Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda: “Sn. Cumhurbaşkanı, ” Bay Kemal’e sesleniyorum. Gelin de Rize’yi görün,dikili bir ağacınız yok…” Demiş… Oysaki Sn. Cumhurbaşkanı, Rizedeki çay bahçeleri ve ilk çay fabrikası Zihni Derin ve diğerleri… Özetle yediğiniz lokmanın adıdır CHP!” ifadelerini kullandı