Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AK PARTİ RİZE MERKEZ İLÇE BAŞKANI AK, DÜNYA GAZETECİLER GÜNÜNDE RİZE BASINI İLE BİR ARAYA GELDİ

AK Parti Rize Merkez

AK Parti Rize Merkez ilçe Başkanı Burak Başkan, Yardımcıları ve Yönetim kurulu ile birlikte 21 Ekim Dünya gazeteciler günü dolayısıyla  Rize’de görev yapan basın mensupları ile sabah kahvaltısında bir araya geldi.

Ak  yapmış olduğu açıklamada, AK Parti’nin gençlik kollarından başlamak üzere her kademesinde görev yaptığını, geçen yıl 31 Ekim 2020’de bu göreve bizi layık gördüklerini, AK Parti’de en genç merkez ilçe Başkanı olduğunu ifade ederek, yaklaşık 1 yıldan beri görevde olduğunu, pandemi sebebiyle bazı aksaklıklar olsa da bugün Rize basını ile bir arada olduklarından dolayı çok mutlu olduğunu ifade ederek, inşallah Önümüzdeki aylarda bu bu birliktelik devam edecek.

Göreve gelirken parolamız Adalet, samimiyet ve istikamet, bizim hedefimiz bu olacaktır, çalışmalarımız bu yönde devam edecek ve bundan sonra da vatandaşlarımızla daha yakın temasta olacağız.

Mahalle mahalle köy köy dolaşarak bu bu projeleri vatandaşlar anlatmak bize düşüyor, çünkü merkez bu işin teşkilat kısmı, vatandaşı ilk dinleyen kişi ,dolayısıyla vatandaşlarla ilk temas eden Merkez içi olduğundan dolayı, yükümüz ağır.

AK Parti Rize’de yapmış olduğu Mega projeleri ,başla Rize Artvin havaalanı, Ovit Tüneli, Lojistik üs ve  ve diğer projeleri bir kitapçık haline getirerek bunları vatandaşlarımıza en iyi şekilde Ak Parti’nin yapmış olduğu hizmetleri anlatmaya devam edeceğiz.

Osman KÖSEOĞLU